Haber

Burdur’daki trafik kazaları kameralara yansıdı

Burdur’daki trafik kazaları kameralara yansıdı

BURDUR Burdur’da Mart ve Nisan aylarında meydana gelen ve KGYS (Kentsel Güvenlik Yönetim Sistemi) kameraları tarafından kaydedilen trafik kazaları yayınlandı.

Burdur il merkezinde geçen yıl Mart ve Nisan aylarında meydana gelen ve KGYS kameralarıyla kaydedilen trafik kazaları Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yayımlandı. Emniyet Genel Müdürlüğü’nün “Biraz daha dikkatli olsalardı bu kazalar yaşanmayabilirdi” ifadesiyle yayınladığı görüntülerde 6 kazanın da sürücünün dikkatsizliğinden kaynaklandığı görüldü.

Görüntülerde, ilk kazada Tugay Kavşağı’nda kırmızı ışıkta bekleyen otomobile arkadan başka bir otomobil arkadan çarparak duramadı. İkinci kazanın ise Manastır Kavşağı’nda iki aracın çarpışması sonucu meydana geldiği görülüyor. Görüntülerdeki üçüncü kaza ise, Hayvan Pazarı Kavşağı’nda denetimsiz bir şekilde karşıdan karşıya geçmeye çalışan TIR’ın ana yolda seyir halindeki kamyonet ile çarpışması sonucu meydana geldi. Dördüncü kazanın ise Antalya’dan gelen kamyonun Antalya kavşağında kırmızı ışıkta bekleyen araçlara çarpması sonucu meydana geldiği görülüyor. Beşinci kazada arkadan gelen motosikletli kurye Kışla Caddesi üzerinde sinyal vermeden sola dönmeye çalışan otomobile çarptı. Görüntülerde son kazanın Köprübaşı kavşağında kırmızı ışıkta geçen otomobil ile kamyonetin çarpışması sonucu meydana geldiği görülüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu